Питання – відповіді

ЯК ДОБРАТИСЯ ДО ФЕСТИВАЛЮ ФАЙНЕ МІСТО

Місце розташування та час проведення фестивалю

В 2021 році фестиваль «Файне Місто» триватиме п’ять днів, відбудеться з 28.07-01.08 на території тернопільського іподрому, що знаходиться лише в 7-ми кілометрах від Тернополя в напрямку Львова (траса H02), що сприяє зручному та легкому добиранню на територію фестивалю.

GPS координати фестивалю «Файне Місто» 49.587401, 25.474411
Як добратися автомобілем?

Якщо ви їдете: 

 

1. Зі сторони Тернополя

Потрібно їхати автострадою H02 (Львівське шосе). Пункт призначення – тернопільський іподром. За автобусною зупинкою с. Довжанка проїхавши прямо ще 600 метрів, повернути праворуч та далі прямувати близько 1000 м. до головного фестивального входу.

 

2. Зі сторони Львова

Потрібно їхати автострадою H02 (Львівське шосе). Пункт призначення – тернопільський іподром. За 600 метрів перед автобусною зупинкою с. Довженка повернути ліворуч та далі прямувати близько 1000 м. до головного фестивального входу. При в’їзді на фестивальну територію Вас зустріне представник нашої транспортної команди. Будь ласка, дотримуйтесь його порад та інструкцій. Також він запропонує Вам варіанти місць на паркінгу. Попередньо абонементи на паркінг можна придбати ТУТ.

Як добратися від залізничного вокзалу?

Від залізничного вокзалу можна добратись до території фестивалю, двома способами: 

 

Перший спосіб – окремий фестивальний автобус.
Він буде курсувати від залізничного вокзалу до фестивальної території. Фестивальний автобус буде очікувати пасажирів на паркінгу залізничного вокзалу, і буде прямувати з інтервалом руху 30-40 хвилин. Графік руху фестивальних автобусів цілодобовий: з 28 липня 6:00 по 02 серпня: 15:00. Також автобус буде додатково зупинятись на «вул. Львівська».

 

Другий спосіб – громадським транспортом.
Маршруткою № 3, 15, 16, 27, 28, 30 або тролейбусом № 3, 11 від зупинки «Залізничний вокзал» (в напрямку Центру) потрібно доїхати до зупинки «вул. Мазепи». Далі рухатись 150 метрів згідно фестивальних вказівників до зупинки «вул. Львівська». Потім сісти у будь-яку маршрутку або автобус, який рухається у напрямку Зборова. На зупинці «с. Довжанка» потрібно вийти і рухатись за натовпом та згідно фестивальних вказівників до головного входу на фестиваль.

Також радимо скористатися зручним сервісом DETRANSPORT, який показує онлайн-переміщення громадського транспорту м. Тернополя.
Як добратися від центрального автовокзалу?

В Тернополі діє автовокзал міжобласного та міжнародного сполучення, від якого можна легко дістатися рейсовим автобусом до фестивальної території. Прибувши на центральний автовокзал, перейдіть на платформу №2 (Золочівський напрямок) та оберіть будь-який зручний для вас рейсовий автобус, який рухається в напрямку села Довжанка. На зупинці «с. Довжанка» потрібно вийти і рухатись за натовпом та згідно фестивальних вказівників до головного входу на фестиваль.

Таксі

В Тернополі одні з найдешевших служб тaксi серед міст України. Замовлення автомобіля здійснюється шляхом дзвінка до диспетчера служби таксi. 

 

Плата за проїзд в таксi починає нараховуватись лічильником, який повинен бути встановлений у кожному автомобілі, тільки після посадки пасажира. Якщо водій відмовляється включити лічильник і називає заздалегідь встановлену плату за проїзд, рекомендуємо, обов’язково зателефонувати до диспетчера служби, і повідомити його про порушення правил перевезення пасажирів водієм. 

 

Не рекомендуємо звертатись до приватних таксистів на вокзалах, так як їхні послуги вдвічі, а інколи втричі (особливо у фестивальні дні) перевищують реальну вартість.

 

Служби тaксі міста Тернопіль:

 • Uklon – Google Play, AppStore
 • Таксі 549 – 549
 • Оптимальне таксі – 579
 • Пілот – 5210 
 • Vip таксі – 917
 • Вантажне таксі – (0352) 424242

КВИТКИ ТА ВХІД НА ФЕСТИВАЛЬНУ ТЕРИТОРІЮ

Де можна придбати квиток на фестиваль?

Цього року для Вашої зручності ми співпрацюємо з квитковим оператором «gastroli.ua», що дає Вам змогу придбати електронний квиток он-лайн або придбати фізичний квиток в касах Вашого міста. 

Також можна замовити квиток службою доставки Нова Пошта залишивши заявку ТУТ.

Вартість квитка

У вартість вхідного квитка входить – необмежена кількість входів та виходів на територію фестивалю до завершення терміну дії придбаного квитка, а також музична програма на території фестивальних майданчиків.

Служба підтримки / квиткова довідка

Якщо Ви придбали або плануєте придбати квитки на фестиваль «Файне Місто», і у Вас виникли проблеми чи Ви потребуєте допомоги при купівлі квитка – зверніться до квиткового оператора «gastroli.ua» – info@gastroli.ua.  

Також, Ви можете написати на нашу пошту info@fainemisto.com.ua або у соціальні мережі фестивалю.

Що входить в ціну квитка на фестиваль?

У вартість вхідного квитка входить – необмежена кількість входів та виходів на територію фестивалю до завершення терміну дії придбаного квитка, а також музична програма на території фестивальних майданчиків.

Прохід на фестиваль

Вхід на фестиваль «Файне Місто» відкриється 28 липня близько 8:00 і з цього моменту працюватиме цілодобово аж до завершення фестивалю. 

 

Перший прохід на фестивальну територію здійснюється шляхом обміну придбаного квитка на контрольний браслет. Якщо ви попередньо придбали квиток при вході на фестиваль пред’явіть його контролеру в пункті обміну квитків на фестивальні браслети. Далі контролер звірить номер і штрих-код вашого квитка з загальною базою даних. У разі ліквідності квитка контролер обміняє його на фестивальний браслет, який буде давати Вам право на необмежену кількість виходів та входів на територію фестивалю згідно терміну дії придбаного квитка.

 

Браслет вважається дійсним тільки тоді, коли він одягнений на зап’ясток. Пошкоджені, склеєні, незастібнуті або застібнуті вище зап’ястка браслети вважаються недійсними. Браслети не можна передавати іншим особам. Загублені чи пошкодженні браслети заміні не підлягають.

 

Власники підроблених квитків та особи, які здійснюють фальсифікації з контрольними браслетами, будуть притягнені до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

Квитки при вході на фестиваль

Якщо ви бажаєте придбати квиток при вході на фестиваль, зверніться у касу фестивалю та придбайте цікавий вам квиток там. Далі пройдіть процедуру аналогічну попередньо придбаному квитку.

Пільгові квитки

Учасникам бойових дій (при предявленні посвідчення УБД), людям з обмеженими можливостями 3-ої групи при купівлі квитка при вході на фестиваль надається знижка 50% від вартості квитка, людям з обмеженими можливостями 2-ої групи – вхід вільний, людям з обмеженими можливостями 1-ої групи та супроводжуючій особі – вхід вільний.

Файні діти на «Файному Місті»

Дітям до 12-ти років включно вхід на фестиваль у супроводі батьків безкоштовний. Діти та підлітки до 16-ти років можуть відвідати фестиваль у супроводі батьків або осіб віком від 18-ти років, що зможуть пред’явити нотаріально засвідчений дозвіл від батьків. Також на території фестивалю діятиме зона відпочинку для дітей.

Домашні тварини на фестивалі «Файне Місто»

Домашні тварини, які не становлять загрози відвідувачам фестивалю, можуть потрапити на фестиваль у супроводі власників, при наявності у власника паспорту на тварину та намордника у сторожової, службової чи бійцівської собаки. Відповідальність за домашніх улюбленців несуть безпосередньо їхні власники.

Повернення квитка
УВАГА! Квиток поверненню та обміну не підлягає!
Організатори залишають за собою право вносити зміни у фестивальну програму.
Що входить у вартість преміум квитка

У вартість преміум квитка входить:

 • необмежена кількість входів та виходів протягом всього фестивалю;
 • місце за столиком на оглядовому подіумі коло головної сцени (місце можна вибрати при покупці квитка);
 • окремий паркінг;
 • окремий вхід;
 • Платне наметове містечко: (безкоштовні послуги та зручності: огороджена територія, охорона, туалети, умивальники, дрова, питна вода, пункт підзарядки та Файна Торба);
 • файна торба.

ВЗЯТИ З СОБОЮ ЧИ ЗАЛИШИТИ ВДОМА?

Залишити вдома
 • Зброю заборонено проносити на фестиваль: вогнепальну, газову, пневматичну, холодну і все, що до неї може бути прирівняне, тобто колючі та ріжучі предмети, небезпечні бритви, ножі з лезом довшим ніж 9 см, сокири, пилки та інші предмети, що можуть створювати небезпеку для оточуючих на думку служби безпеки фестивалю.
ВИКЛЮЧЕННЯМ є предмети, які є невід’ємною частиною туристичного спорядження чи предметами особистої гігієни (рогачі, триноги, спиці для наметів, саперні лопатки, туристичні сокирки, складні туристичні ножі, шампура, ножі з лезом до 9 см, манікюрні ножиці, бритви одноразові і т.д.) дозволяється проносити на територію кемпінгу.
Власник даних предметів, при пронесенні їх на фестиваль, автоматично бере на себе відповідальність за користування ними та за їхнє нецільове використання ним же ж (власником) чи третіми особами.
 • Наркотичні засоби та алкогольні напої в будь-якій тарі заборонено проносити на територію фестивалю. На фестивалі передбачено більше 20 торгових точок, де ви зможете придбати алкогольні напої на будь-який смак за лояльними цінами.
  Увага, платне наметове містечко (Беверлі Хілз) знаходиться на території фестивалю Файне Місто.
  Безкоштовне наметове містечко (Сайлент Хіл) знаходить поза територією фестивалю.
 • Напої та страви в скляній тарі і будь-які вироби зі скла, заборонено проносити на територію фестивалю
 • Парасолі заборонено проносити на територію фестивалю, адже вони створюють незручність іншим відвідувачам фестивалю. На випадок негоди краще візьміть із собою дощовик.
  Парасолі від сонця дозволяється (вітається) проносити на територію кемпінгу.
 • Піротехніка всіх видів, легкозаймисті рідини, вибухонебезпечні речовини, хлопавки, фаєри, петарди, ракетниці заборонено проносити на територію фестивалю.
  Дозволяється проносити примуси та гасниці на територію кемпінгу. Все обладнання повинне бути справним, а власник обладнання, при пронесенні його на фестиваль, автоматично бере на себе відповідальність за користування ним та за його нецільове використання ним же ж (власником) чи третіми особами.
НЕ ЗАБУТИ, взяти обов’язково!
 • Квиток на фестиваль;
 • Документи, що засвідчують особу (зробіть копію, щоб не втратити оригінал);
 • Намет, спальник, каримат, ліхтарик, якщо Ви плануєте жити у наметовому містечку;
 • Гроші;
 • Змінний та теплий одяг, закрите взуття та сандалі (шльопанці);
 • Засоби від комарів та комах;
 • Дощовик на випадок дощу;
 • Сонцезахисний крем, сонячні окуляри, кашкет або панама;
 • Особисті засоби гігієни, вологі та сухі серветки, рушник, мило.

ІНФРАСТРКТУРА ТА ПОСЛУГИ НА ФЕСТИВАЛІ “ФАЙНЕ МІСТО”

Погода

Звичайно, ми сподіваємось і віримо, що у фестивальні дні буде хороша погода, але часто безхмарне небо та яскраве сонце передбачає неймовірну спеку, тому радимо Вам слідкувати за прогнозом гідрометцентру і пристосувати свій фестивальний інвентар до будь-яких примх погоди. Обов’язково візьміть з собою сонцезахисний крем, сонячні окуляри, панаму, а також дощовик та теплі речі.

Служба підтримки Файних Людей

На території фестивалю буде розміщуватись хелп-центр, де Ви зможете отримати всю необхідну Вам інформацію стосовно фестивалю від нашого персоналу. Місце розташування інфоцентру та адміністрації фестивалю шукайте на фестивальній мапі поблизу Дзвіниці.

Паркінг

Якщо ви подорожуєте на авто, при в’їзді на фестивальну територію Вас зустріне представник нашої транспортної команди. Будь ласка, дотримуйтесь його порад та інструкцій. Також він запропонує Вам варіанти місць на паркінгу. Ця послуга є платною, абонемент на паркомісце можна придбати ТУТ.

Фестивальний автобус

Фестивальний автобус буде курсувати від залізничного вокзалу до фестивальної території. Фестивальний автобус буде очікувати пасажирів на паркінгу залізничного вокзалу, і буде прямувати з інтервалом руху 30-40 хвилин. Графік руху фестивальних автобусів цілодобовий: з 28 липня 4:00 по 2 серпня: 15:00. Зупинка автобуса на фестивалі знаходиться за паркінгом – 100 м від головного входу.

Вартість проїзду становитиме 20 грн.
Їжа та напої

На території фестивалю будуть діяти точки харчування, де залежно від Ваших особистих побажань та фінансових можливостей, Ви зможете обрати страви на будь-який смак. Загалом рівень цін у фестивальних точках харчування нижчий, ніж у більшості закладах харчування міста. На територію фестивалю дозволено проносити власні харчові продукти та безалкогольні напої (але не в скляній тарі – скляна тара на вході буде вилучатись!). На концертну територію дозволяється проносити власні безалкогольні напої, але тільки в півлітровій пластиковій тарі.

Алкогольні напої проносити на територію фестивалю ЗАБОРОНЕНО! В разі виявлення порушення служба безпеки фестивалю залишає за собою право вилучити заборонені речі та попросити власника покинути фестиваль без відшкодування коштів за вхідний квиток.
Душі та туалети

Туалети будуть розміщені по всій фестивальній території. Користування ними є безкоштовною послугою для всіх відвідувачів фестивалю. Душові кабіни будуть знаходитися на спеціально відведеній огородженій території, вхід у яку буде вільним для власників абонементів у платне наметове містечко. Для всіх інших відвідувачів фестивалю користування душовими кабінами є платною послугою.

Вартість користуванням душем із холодним водопостачанням становить 20 грн, із гарячим – 40 грн.
*Зверніть Вашу увагу, що у зв’язку із технічними особливостями нагрівання води існує ймовірність про обмеження кількості відвідувачів на годину.

Будь ласка, залишайте туалети та душі якомога чистішими після користування ними і спробуйте уникнути надмірного використання води в душових кабінах. Завчасно дякуємо!
Дрова та питна вода

Відвідувачі, які проживатимуть в платному наметовому містечку, будуть забезпечені безкоштовними дровами (1 в’язка на добу) та питною водою. Всі інші відвідувачі будуть мати змогу придбати дрова та питну воду у спецавтоматах та торгових точках, які будуть знаходитися на території фестивалю.

Камера схову

На території фестивалю буде розміщена камера схову. В камері схову Ви зможете залишити малогабаритні та цінні речі. Також при вході на фестиваль буде розміщена камера схову для заборонених правилами фестивалю речей. Користування даними послугами є платним.

Бюро знахідок

Пункт, де ми збираємо та видаємо загублені речі. Бюро знахідок буде розміщуватись в інфоцентрі поблизу Дзвіниці. В разі втрати особистих речей радимо перш за все звернутись саме в Бюро знахідок. Також будемо вельми вдячні, якщо загублені чужі речі Ви будете здавати в Бюро знахідок.

Пункти підзарядки телефонів, планшетів та інших гаджетів

Локація: територія Київстару (центр міста), Сентрал Парк та у платному наметовому містечку (виключно для мешканців містечка).

Із детальним розміщенням пунктів ви можете ознайомитись на нашій фестивальній карті.

Медпункт

На території фестивалю буде діяти медпункт, забезпечений усім необхідним інвентарем та ліками для надання першої медичної допомоги. Також на території фестивалю завжди чергуватиме карета швидкої допомоги. Місце розташування медпункту шукайте на фестивальній карті-схемі. Бережіть себе і дбайте про оточуючих. Також на території фестивалю поблизу медпункту буде розміщена аптека.

Продуктові магазини в наметових містечках

Для економії вашого часу, енергії та збереження хорошого настрою на території платного та безкоштовного наметових містечок будуть розміщені продуктові магазини, де ви зможете придбати пиво, крупи, макаронні вироби, овочі, фрукти, консерви та інші продукти харчування за доступними цінами. Магазини будуть працювати з 7:00 по 13:00 щодня.

Фестивальний мерч

На території фестивалю буде діяти окрема торгова точка виключно з фестивальним мерчем. Місце продажу фестивального мерчу шукайте на фестивальній карті.

Карта-схема фестивалю

Карта фестивалю доступна за посиланням.

Програма фестивалю

Розписана програма та розклад роботи усіх фестивальних сцен доступний на сайті за посиланням. Також кожен відвідувач отримає при вході паспорт Файної Людини, де буде розміщений розклад роботи усіх фестивальних сцен та програма фестивалю.

Фото та відеозйомка

Ви можете робити безліч фотографій та знімати відео на будь-яку фото- чи відеоапаратуру на «Файному Місті» для власного задоволення та архіву. Однак фото- та відеозйомка виступів артистів та програм на всіх сценах фестивалю, на професійну відео- та фототехніку, суворо заборонено. В разі виявлення порушення, особа, яка здійснює зйомку буде передана правоохоронним органам для встановлення складу правопорушення і позбавлена права відвідувати фестиваль.

ПРОЖИВАННЯ

Залежно від Ваших особистих побажань та фінансових можливостей Ви зможете зняти номер у будь-якому готелі міста Тернопіль на Ваш вибір чи орендувати квартиру подобово бажаного рівня комфорту. Для любителів більш екстримальних умов проживання на території фестивалю діятимуть платне та безкоштовне наметові містечка.

Платне наметове містечко

Платне наметове містечко – огороджена ділянка на території фестивалю, що відводиться для проживання відвідувачів фестивалю за окрему платню, і включає в себе використання ряду послуг та зручностей на території платного наметового. Вхід в платне наметове здійснюється через фестивальну територію та через КПП по спеціальних контрольних вхідних браслетах. В платному наметовому містечку відвідувачі зможуть мешкати у власних наметах або ж взяти їх в оренду на території фестивалю. Розпалювати вогнище на території платного наметового містечка дозволено. До безкоштовних послуг та зручностей в платному наметовому входить: огорожа, охорона, душі, туалети, умивальники, дрова, питна вода та пункт підзарядки. Один абонемент в платне наметове діє на одну особу!

 

При обміні квитка на браслет, кожен житель платного наметового містечка отримає Файну Торбу.
Вміст Файної Торби: пляшка Vapur з наліпкою ФМ, вушна затичка, серветки 2 шт, шампунь 2 шт, презервативи 2 шт, дощовик, маска “Faine misto”, магніт, стікер, ручка “Faine misto”, талон на дрова, купон “Happy Hour” із знижкою на пиво 50% у пабі “КайФанемо” та купон із 50% знижкою на гарячий душ.
Також наших відвідувачів чекають приємні сюрпризи від наших партнерів фестивалю.

 

Увага! Організатори не несуть відповідальності за можливі причинені збитки, шкоду чи втрату майна та речей відвідувачів в наметових містечках, які залишені без нагляду, тому радимо цінні речі здавати в камеру схову.

Безкоштовне наметове містечко

Безкоштовне наметове містечко – не огороджена ділянка на території фестивалю, яка відводиться для проживання відвідувачів. Вхід на територію безкоштовного наметового містечка здійснюється по контрольних вхідних браслетах на фестиваль. В безкоштовному наметовому містечку відвідувачі зможуть мешкати у власних наметах або ж взяти їх в оренду на території фестивалю. Всі додаткові послуги, окрім туалетів, на території безкоштовного наметового містечка платні. Розпалювати вогнище на території безкоштовного наметового містечка дозволено. Дрова та питну воду можна придбати за окрему платню в торгових точках. Користування душовими кабінами на території безкоштовного наметового містечка є платною послугою.

Оренда наметів

Традиційно, на фестивалі Файне Місто можна взяти в оренду туристичне спорядження. Наші друзі з karimat.com неодмінно допоможуть вам із цим.

Деталі та попереднє бронювання спорядження за телефоном: 063 164 09 70 ⛺️

ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ФЕСТИВАЛЮ

Правила
 • Вхід та перебування на території фестивалю та наметового містечка здійснюється тільки за наявності квитка та контрольного браслету, який відвідувач отримує при першому вході на фестиваль в обмін на квиток;
 • Куплений квиток на фестиваль «Файне Місто» поверненню та обміну не підлягає. Повернення вартості квитка може бути тільки у випадку скасування фестивалю;
 • Купуючи квиток на фестиваль «Файне Місто» Ви автоматично погоджуєтесь з правилами перебування та переліком речей які заборонено проносити на територію фестивалю;
 • За підроблені квитки організатори відповідальності не несуть і претензії не приймають;
 • Відвідування фестивалю в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння категорично заборонено;
 • Відвідування фестивалю є ризиком, який приймає на себе виключно власник квитка;
 • Відвідувач зобов’язаний дотримуватися на території фестивалю громадського порядку і правил пожежної безпеки;
 • Для забезпечення громадського порядку та загальної безпеки на фестивалі кожен без винятку відвідувач дає згоду на особистий огляд при вході на територію фестивалю працівниками служби безпеки фестивалю на наявність заборонених предметів і речовин, які у випадку виявлення можуть бути конфісковані, а такі відвідувачі – недопущені до входу на фестивальну територію;
 • У випадку порушення правил перебування на території фестивалю «Файне Місто» служба безпеки фестивалю залишає за собою право змусити відвідувачів покинути фестиваль без відшкодування вартості квитка;
 • Оргкомітет фестивалю не несе відповідальності за загублені або вкрадені особисті речі відвідувачів під час перебування на фестивалі;
 • Відвідуючи фестиваль «Файне Місто» Ви автоматично даєте дозвіл на всі види фото-, відео- і кінозйомок Вашої персони та публічне використання цих матеріалів організаторами;
 • Для дітей і підлітків від 11 до 16 років необхідно купувати квиток та відвідувати фестиваль у супроводі батьків або осіб старших 18 років що зможуть пред’явити нотаріально завірений дозвіл від батьків;
 • Продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, не здійснюється.
На території фестивалю діють закони України!