Питання – відповіді

ЯК ДОБРАТИСЯ ДО ФЕСТИВАЛЮ ФАЙНЕ МІСТО

Місце розташування та час проведення фестивалю

В 2022 році Фестиваль Faine Misto відбудеться 27.07-31.07 на території тернопільського іподрому, що знаходиться в 7-ми кілометрах від міста Тернопіль, і знаходиться на з’їзді з траси H-02 поблизу міського кладовища, що сприяє зручному та легкому добиранню на територію фестивалю.

GPS координати фестивалю Faine Misto 49.587401, 25.474411
Як добратися автомобілем?

Якщо ви їдете: 

 

1. Зі сторони Тернополя

Потрібно їхати автострадою H-02 (Львівське шосе). Пункт призначення – тернопільський іподром. За автобусною зупинкою села Довжанка, проїхавши прямо ще 600 метрів, повернути праворуч та далі прямувати близько 1000 м. до Фестивального Паркінгу (абонементи на Паркінг можна придбати ТУТ, більш детальна інформація у розділі Паркінг).

 

2. Зі сторони Львова

Потрібно їхати автострадою H-02 (Львівське шосе). Пункт призначення – тернопільський іподром. За 600 метрів перед автобусною зупинкою “с. Довженка” повернути ліворуч та далі прямувати близько 1000 м. до Фестивального Паркінгу (абонементи на Паркінг можна придбати ТУТ, більш детальна інформація у розділі Паркінг).

Для прокладення маршруту до Фестивалю, введіть наземні координати у вашому автомобільному навігаторі – 49.587401, 25.474411.

При в’їзді на Фестивальну територію Вас зустріне представник нашої транспортної команди. Будь ласка, дотримуйтесь його порад та інструкцій. Також він запропонує Вам варіанти місць на паркінгу. Абонементи на Паркінг можна придбати ТУТ.

Як добратися літаком?

Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького – найближчий до Фестивальної території аеропорт міжнародного значення. Він знаходиться у місті Львів, на відстані 130 від тернопільського іподрому, де проходить Фестиваль Faine Misto.

 

Забронювати потрібний вам рейс до Львова ви можете на сайті аеропорту https://www.lwo.aero

 

З аеропорту до території Фестивалю ви можете добратись двома способами:

 

Перший спосіб – орендувати автомобіль в аеропорту і ним мандрувати на фестиваль.
З компаніями, які надають дану послугу можете ознайомитись за посиланням https://www.lwo.aero/car_rental

 

Другий спосіб – потягом.
Щоб подорожувати потягом на Фестиваль, вам потрібно спершу добратись на центральний залізничний вокзал у місті Львів. З аеропорту на львівський залізничний вокзал ви можете доїхати, скориставшись службою таксі у Львові. Замовити таксі можна у додатку Uklon, Uber, Bolt.

 

Приїхавши на центральний залізничний вокзал Львова, у касі вокзалу вам потрібно придбати квиток на потяг, який курсує до міста Тернопіль. Також квитки на потяг ви можете придбати онлайн за посиланням https://booking.uz.gov.ua

 

Як добратися від залізничного вокзалу в місті Тернопіль до Фестивалю читайте в наступному розділі.

Як добратися від тернопільського залізничного вокзалу?

Від залізничного вокзалу у Тернополі до території Фестивалю,можна добратись двома способами:

 

Перший спосіб – Фестивальним автобусом.

Фестивальний автобус курсує від зупинки громадського транспорту “Галицький коледж” (знаходиться навпроти залізничного вокзалу) до Фестивальної території. Інтервал руху 30-40 хвилин, нічний час по наповенності. Графік руху Фестивальних автобусів цілодобовий: з 27 липня 6:00 по 01 серпня: 12:00. Також автобус додатково зупиняється на «вул. Львівська». Вартість проїзду 30 грн.

 

Другий спосіб – громадським транспортом.

Маршрутним таксі № 1А, 3, 11, 15, 16, 27, 29, 35 або тролейбусом № 2, 3, 5, 11 від зупинки «Галицький Коледж» (знаходиться навпроти залізничного вокзалу) потрібно доїхати до зупинки «вул. І. Мазепи». Далі рухатись пішки 150 метрів до зупинки «вул. Львівська». Потім сісти у будь-яку маршрутку, чи автобус, який рухається у напрямку міста Зборів. На зупинці «с. Довжанка» потрібно вийти і рухатись за напрямком автобуса ще 500 метрів. Далі звертайте праворуч і прямуйте 900 метрів до головного Фестивального входу.

Також радимо скористатися зручним сервісом DETRANSPORT, який показує онлайн-переміщення громадського транспорту м. Тернополя.
Як добратися від тернопільського центрального автовокзалу?

В Тернополі діє автовокзал міжобласного та міжнародного сполучення, від якого можна легко дістатися рейсовим автобусом до фестивальної території. Прибувши на центральний автовокзал, перейдіть на платформу №2 (Золочівський напрямок) та оберіть будь-який зручний для вас рейсовий автобус, який рухається в напрямку села Довжанка. На зупинці «с. Довжанка» потрібно вийти і рухатись за напрямком автобуса ще 500 метрів. Далі звертайте праворуч і прямуйте 900 метрів до головного Фестивального входу.

 

ФЕСТИВАЛЬНИЙ АВТОБУС

Фестивальний автобус буде курсувати від залізничного вокзалу (зупинка громадського транспорту “Галицький коледж”) до фестивальної території з інтервалом руху 30-40 хвилин. Графік руху фестивальних автобусів цілодобовий: з 27 липня 6:00 по 1 серпня 12:00. Зупинка автобуса на фестивалі знаходиться на території Паркінгу – 100 м від головного входу.

 

ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ СТАНОВИТЬ 30 ГРН.

Таксі в Тернополі

Замовлення автомобіля здійснюється шляхом дзвінка до диспетчера служби таксі або через додаток

 

Служби тaксі міста Тернопіль:

 

!!! Не рекомендуємо звертатись до приватних таксистів на вокзалах, так як їхні послуги вдвічі, а інколи втричі (особливо у фестивальні дні) перевищують реальну вартість. Приблизна вартість таксі від залізничного вокзалу до території Фестивалю 150 грн.

КВИТКИ ТА ВХІД НА ФЕСТИВАЛЬНУ ТЕРИТОРІЮ

Де можна придбати квиток на фестиваль?

Цього року для Вашої зручності ми співпрацюємо з квитковим оператором soldout.ua, що дає Вам змогу придбати електронний квиток он-лайн.

 

Також можна замовити квиток службою доставки, залишивши заявку ТУТ. Замовлення квитків службою доставки здійснюється без сервісного збору, оплата стягується лише службою доставки при отриманні квитка.

Служба підтримки / квиткова довідка

Якщо Ви придбали або плануєте придбати квитки на фестиваль Faine Misto, і у Вас виникли запитання чи Ви потребуєте допомоги при купівлі квитка – зверніться у службу підтримки до квиткового оператора https://soldout.ua за номером телефону 0800 505 702

Також, Ви можете написати на нашу пошту info@fainemisto.com.ua або у соціальні мережі фестивалю, в разі виникнення запитань.

Що входить у вартість вхідного квитка на фестиваль?

У вартість вхідного квитка входить – необмежена кількість входів та виходів на територію фестивалю до завершення терміну дії придбаного квитка, а також музична програма на території фестивальних майданчиків.

Що входить у вартість преміум квитка?

У вартість преміум квитка входить:

 • необмежена кількість входів та виходів протягом всього Фестивалю;
 • місце за столиком на оглядовому подіумі перед головної сцени з правої сторони (місце можна вибрати при покупці преміум квитка);
 • окремий Паркінг;
 • окремий вхід;
 • Кемпінг: (безкоштовні послуги та зручності: огороджена територія, охорона, туалети, умивальники, дрова, питна вода, пункт підзарядки та Файна Торба);
Обмін квитка на вхідний браслет

Перший прохід на Фестивальну територію здійснюється шляхом сканування унікального штрих коду на квитку. Якщо Ви, заздалегідь придбали квиток, при вході на Фестиваль пред’явіть його представнику команди Фестивалю в пункті обміну квитків на Фестивальні браслети. Представник нашої команди просканує номер і штрих-код вашого квитка і в разі дійсності квитка він обміняє його на фестивальний браслет, який надасть Вам право на необмежену кількість входів та виходів на територію фестивалю згідно терміну дії придбаного квитка, а сам квиток втратить свою вартісну цінність.

 

Браслет вважається дійсним тільки тоді, коли він одягнений на зап’ясток. Пошкоджені, склеєні, незастібнуті або застібнуті вище зап’ястка браслети вважаються недійсними.
Браслети не можна передавати іншим особам. Загублені чи пошкодженні браслети заміні не підлягають.

 

Власники підроблених квитків та браслетів, та осіб, які здійснюють фальсифікації з Фестивальними браслетами, будуть притягнуті до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

Квитки при вході на фестиваль

Якщо ви бажаєте придбати квиток при вході на Фестиваль, зверніться у касу Фестивалю та придбайте потрібний вам тип квитка. Далі пройдіть процедуру аналогічну попередньо придбаному квитку.

Пільгові квитки

Учасникам бойових дій (при пред’явленні посвідчення УБД), та людям з інвалідністю 3-ої групи при купівлі квитка при вході на Фестиваль надається знижка 50% від вартості квитка, людям з інвалідністю 2-ої групи – вхід вільний, людям з інвалідністю 1-ої групи та супроводжуючій особі – вхід вільний.

Файні діти на фестивалі Faine Misto

Дітям до 12-ти років включно, вхід на Фестиваль у супроводі батьків безкоштовний. Діти та підлітки до 16-ти років можуть відвідати фестиваль у супроводі батьків або осіб віком від 18-ти років, що можуть пред’явити нотаріально засвідчений дозвіл від батьків. Також на території Фестивалю діятиме дитяча кімната, де можна залишити дітей під наглядом професійних нянь.

Домашні тварини на фестивалі Faine Misto

Домашні тварини, які не становлять загрози гостям та учасникам Фестивалю, можуть потрапити на Фестиваль у супроводі власників, при наявності у власника паспорту на тварину та намордника у сторожової, службової чи бійцівської собаки. Відповідальність за домашніх улюбленців несуть безпосередньо їхні власники.

Вхід на фестиваль

Вхід на Фестиваль Faine Misto відчиняється 27 липня о 8:00 і працюватиме цілодобово аж до завершення Фестивалю.

Термін дії вхідного браслета

5-денний вхідний браслет та Преміум браслет:
з 8.00 год 27.07.2022 до 6.00 год 1.08.2022.

 

4-денний вхідний браслет :
з 8.00 год 27.07.2022 до 6.00 год 31.07.2022.
з 8.00 год 28.07.2022 до 6.00 год 1.08.2022.

 

3-денний вхідний браслет :
з 8.00 год 27.07.2022 до 6.00 год 30.07.2022.
з 8.00 год 28.07.2022 до 6.00 год 31.07.2022.
з 8.00 год 29.07.2022 до 6.00 год 1.08.2022.

 

2-денний вхідний браслет :
з 8.00 год 27.07.2022 до 6.00 год 29.07.2022.
з 8.00 год 28.07.2022 до 6.00 год 30.07.2022.
з 8.00 год 29.07.2022 до 6.00 год 31.07.2022.
з 8.00 год 30.07.2022 до 6.00 год 1.08.2022

 

1-денний вхідний браслет діє з 1:00 год. дня, вказаного на квитку, до 6:00 год дня, наступного від вказаного на квитку.

Повернення квитка
УВАГА! КВИТОК ПОВЕРНЕННЮ ТА ОБМІНУ НЕ ПІДЛЯГАЄ!

 

ОРГАНІЗАТОРИ ЗАЛИШАЮТЬ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВНОСИТИ ЗМІНИ У ФЕСТИВАЛЬНУ ПРОГРАМУ.

Паркінг

Якщо ви подорожуєте на авто, при в’їзді на Фестивальну територію Вас зустріне представник нашої транспортної команди. Будь ласка, дотримуйтесь його порад та інструкцій. Також, він запропонує Вам варіанти місць на Паркінгу. Ця послуга є платною, абонемент на паркомісце можна придбати ТУТ.

ПРОЖИВАННЯ

Залежно від Ваших особистих побажань ви можете обрати будь-який зручний Вам вид проживання протягом фестивалю. Ви зможете зняти номер у будь-якому готелі, хостелі міста Тернопіль на Ваш вибір, чи орендувати квартиру подобово бажаного рівня комфорту. Для любителів більш екстремальних умов проживання, на території Фестивалю діятимуть Кемпінг, Автокемпінг та безкоштовне наметове містечко.

Готелі та апартаменти

Обрати номер у готелі чи хостелі, або орендувати подобово апартаменти ви можете скористатися зручним сервісом https://www.booking.com або https://www.airbnb.com.ua

Кемпінг

Кемпінг – огороджена ділянка на території Фестивалю, що відводиться для проживання Відвідувачів Фестивалю за додаткову оплату, і включає в себе користування певним переліком послуг та зручностей на території Кемпінгу.

 

Вхід в Кемпінг здійснюється через Фестивальну територію та через КПП по спеціальних контрольних вхідних браслетах, які Ви можете отримати обмінявши, абонемент в Кемпінг в пункті обміну квитків на Фестивальні браслети при вході на Фестиваль. В Кемпінгу відвідувачі можуть мешкати у власних наметах або ж взяти їх в оренду на території фестивалю. (кількість обмежена) Розпалювати вогнище на території Кемпінгу дозволено. До безкоштовних послуг та зручностей в входить: огорожа, охорона на вході в Кемпінг, душі, туалети, умивальники, дрова, питна вода та пункт підзарядки.

Один абонемент в Кемпінг діє на одну особу!

 

Також кожен мешканець Кемпінгу при обміні абонемента в Кемпінг на браслет в отримує Файну Торбу (Faina Torba).

Faina Torba – це ранець, який отримує кожен житель Кемпінгу. В ній Ви знайдете корисні матеріали для справжнього Фестивальника. Наприклад: презерватив, пластирі, паспорт фестивалю із всією необхідною інформацією, магніт, дощовик, наклейки, вологі серветки, дисконти на знижку від партнерів і інше.

 

Увага! Організатори не несуть відповідальності за можливі спричинені збитки, шкоду чи втрату майна та речей мешканців Кемпінгу, які залишені без нагляду, тому радимо цінні речі здавати в камеру схову або тримати при собі.

Автокемпінг

Автокемпінг – огороджена ділянка на території Фестивалю, де можна буде розташувати свій комфортабельний автокемпер в безпосередній близькості від Фестивалю, чи поставити свій намет поблизу свого авто. В вартість одного абонементу в Автокемпінг з розрахунку на одне авто, і не більше 4 осіб в транспортному засобі входить:

 

– площа розміром 40м2 під ваш автокемпінг;
– підключення до електроенергії (1 квТ);
– забезпечення водою (1 куб)
– охорона на в’їзді в Автокемпінг;
– мобільні туалети на території Автокемпінгу;

 

В вартість не входить вхід на Фестиваль. Обслуговування туалетів з автокемперів та додатковий об’єм води обговорюється на місці з координатором Автокемпінгу.

 

Увага! В’їзд на територію Автокемпінгу одноразовий. Покидати автомобілем територію Автокемпінгу до завершення Фестивалю заборонено.

 

Абонемент в Автокемпінг можна придбати ТУТ

Безкоштовне наметове містечко

Безкоштовне наметове містечко – не огороджена ділянка поряд з територією Фестивалю, яка відводиться для проживання Відвідувачів. Вхід на територію безкоштовного наметового містечка здійснюється по контрольних вхідних браслетах на Фестиваль. В безкоштовному наметовому містечку Відвідувачі можуть мешкати у власних наметах або ж взяти їх в оренду на території Фестивалю. Всі додаткові послуги, крім туалетів, на території безкоштовного наметового містечка – платні. Розпалювати вогнище на території безкоштовного наметового містечка дозволено. Дрова та питну воду можна придбати за окрему оплату в торгових точках. Користування душовими кабінами на території Фестивалю є платною послугою.

Прокат туристичного спорядження

На фестивалі Faine Misto можна взяти в оренду туристичне спорядження. Наші партнери з https://karimat.com неодмінно допоможуть вам із цим.

Деталі та попереднє бронювання спорядження за телефоном: 063 164 09 70 ⛺️

ІНФРАСТРКТУРА ТА ПОСЛУГИ НА ФЕСТИВАЛІ FAINE MISTO

Погода

Звичайно, ми сподіваємось і віримо, що у Фестивальні дні буде хороша погода, але часто безхмарне небо та яскраве сонце передбачає неймовірну спеку, тому радимо Вам слідкувати за прогнозом гідрометцентру і пристосувати свій Фестивальний інвентар до будь-яких примх погоди. Обов’язково візьміть з собою сонцезахисний крем, сонячні окуляри, панаму, а також дощовик, теплі речі та змінні речі, а також якщо ви подорожуєте з наметом підготуйте його до можливої зливи чи спеки.

Служба підтримки Файних Людей

На території Фестивалю розміщується Хелпцентр, де Ви зможете отримати всю необхідну Вам інформацію стосовно фестивалю від нашої Команди. Місце розташування Хелпцентру та адміністрації Фестивалю шукайте на Фестивальній мапі поблизу Дзвіниці.

Їжа та напої

На території Фестивалю будуть діяти точки харчування, де залежно від Ваших особистих побажань та смаків , Ви можете обрати страви на будь-який смак. Їхнє розміщення шукайте на фестивальній мапі. На територію Фестивалю дозволено проносити власні харчові продукти та безалкогольні напої (але не в скляній тарі – скляна тара на вході буде вилучатись!). На концертну територію дозволяється проносити власні безалкогольні напої, але тільки в півлітровій пластиковій тарі.

АЛКОГОЛЬНІ НАПОЇ ПРОНОСИТИ НА ТЕРИТОРІЮ ФЕСТИВАЛЮ ЗАБОРОНЕНО! В РАЗІ ВИЯВЛЕННЯ ПОРУШЕННЯ СЛУЖБА БЕЗПЕКИ ФЕСТИВАЛЮ ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВИЛУЧИТИ ЗАБОРОНЕНІ РЕЧІ ТА ПОПРОСИТИ ВЛАСНИКА ПОКИНУТИ ФЕСТИВАЛЬ БЕЗ ВІДШКОДУВАННЯ КОШТІВ ЗА ВХІДНИЙ КВИТОК.
Душі та туалети

Туалети будуть розміщені по всій території Фестивалю. Користування ними є безкоштовною послугою для всіх відвідувачів Фестивалю. Душові кабіни будуть знаходитися на спеціально відведеній огородженій території, вхід у яку буде вільним для власників абонементів у Кемпінг, Автокемпінгу та Преміум квитків. Для всіх інших Відвідувачів Фестивалю користування душовими кабінами є платною послугою.

 

Вартість користуванням душем із холодним водопостачанням становить 20 грн, із гарячим – 40 грн.

 

*Зверніть Вашу увагу, що у зв’язку із технічними особливостями нагрівання води існує ймовірність про обмеження кількості відвідувачів на годину.

БУДЬ ЛАСКА, ЗАЛИШАЙТЕ ТУАЛЕТИ ТА ДУШІ ЯКОМОГА ЧИСТІШИМИ ПІСЛЯ КОРИСТУВАННЯ НИМИ І СПРОБУЙТЕ УНИКНУТИ НАДМІРНОГО ВИКОРИСТАННЯ ВОДИ В ДУШОВИХ КАБІНАХ. ЗАВЧАСНО ДЯКУЄМО!
Дрова та питна вода

Відвідувачі, які проживатимуть в Кемпінгу та Автокемпінгу та Преміум квитків будуть забезпечені безкоштовними дровами (1 в’язка на добу) та питною водою. Всі інші Відвідувачі будуть мати змогу придбати дрова та питну воду у спеціальних автоматах та торгових точках, які будуть знаходитися на території Фестивалю.

Камера схову

На території Фестивалю буде розміщена камера схову. В камері схову Ви зможете залишити малогабаритні та цінні речі. Також при вході на Фестиваль буде розміщена камера схову для заборонених правилами Фестивалю речей. Користування даними послугами є платним.

Бюро знахідок

Пункт, де ми збираємо та видаємо загублені речі. Бюро знахідок буде розміщуватись в Хелпцентріі поблизу Дзвіниці. В разі втрати особистих речей радимо перш за все звернутись саме в Бюро знахідок, яке знаходиться в Хелпцентрі. Також будемо вельми вдячні, якщо загублені чужі речі Ви будете здавати в Бюро знахідок.

Пункти підзарядки телефонів, планшетів та інших гаджетів

Локація: територія Київстару (центр міста), Сентрал Парк та у Кемпінгу (виключно для мешканців Кемпінгу).

 

Із детальним розміщенням пунктів ви можете ознайомитись на нашій Фестивальній мапі.

Медпункт

На території Фестивалю діє медпункт, в якому чергують Волонтери Червоного. Також на території Фестивалю завжди знаходиться карета швидкої допомоги. Місце розташування медпункту шукайте на фестивальній мапі. Бережіть себе і дбайте про оточуючих.

 

Важливо! Подбайте про наявність особистої міні аптечки під час відвідування Фестивалю

Фестивальний мерч

На території Фестивалю діє окрема торгова точка виключно з Фестивальним мерчем та Фестивальними сувенірами. Місце продажу фестивального мерчу шукайте на Фестивальній мапі. Фестивальний мерч можна придбати онлайн за цим посиланням.

Мапа фестивалю

Мапа Фестивалю FAINE MISTO згодом буде доступна ТУТ

Програма фестивалю

Розписана програма та розклад роботи усіх Фестивальних сцен доступний на сайті Фестивалю за посиланням. Також кожен відвідувач отримає при вході паспорт Файної Людини, де буде розміщений розклад роботи усіх Фестивальних сцен та програма Фестивалю.

Фото та відеозйомка

Ви можете робити безліч фотографій та знімати відео на будь-яку фото- чи відеоапаратуру на Фестивалі Faine Misto для власного задоволення та архіву. Однак фото- та відеозйомка виступів артистів та програм на всіх сценах Фестивалю, на професійну відео- та фототехніку, суворо заборонено. В разі виявлення порушення, особа, яка здійснює зйомку буде передана правоохоронним органам для встановлення складу правопорушення і позбавлена права відвідувати Фестиваль.

ВЗЯТИ З СОБОЮ ЧИ ЗАЛИШИТИ ВДОМА?

Залишити вдома
 • Зброю заборонено проносити на Фестиваль: вогнепальну, газову, пневматичну, холодну і все, що до неї може бути прирівняне, тобто колючі та ріжучі предмети, небезпечні бритви, ножі з лезом довшим ніж 9 см, сокири, пилки та інші предмети, що можуть створювати небезпеку для оточуючих на думку служби безпеки Фестивалю.
ВИКЛЮЧЕННЯМ Є ПРЕДМЕТИ, ЯКІ Є НЕВІД’ЄМНОЮ ЧАСТИНОЮ ТУРИСТИЧНОГО СПОРЯДЖЕННЯ ЧИ ПРЕДМЕТАМИ ОСОБИСТОЇ ГІГІЄНИ (РОГАЧІ, ТРИНОГИ, СПИЦІ ДЛЯ НАМЕТІВ, САПЕРНІ ЛОПАТКИ, ТУРИСТИЧНІ СОКИРКИ, СКЛАДНІ ТУРИСТИЧНІ НОЖІ, ШАМПУРА, НОЖІ З ЛЕЗОМ ДО 9 СМ, МАНІКЮРНІ НОЖИЦІ, БРИТВИ ОДНОРАЗОВІ І Т.Д.) ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ПРОНОСИТИ НА ТЕРИТОРІЮ КЕМПІНГУ.

 

ВЛАСНИК ДАНИХ ПРЕДМЕТІВ, ПРИ ПРОНЕСЕННІ ЇХ НА ФЕСТИВАЛЬ, АВТОМАТИЧНО БЕРЕ НА СЕБЕ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА КОРИСТУВАННЯ НИМИ ТА ЗА ЇХНЄ НЕЦІЛЬОВЕ ВИКОРИСТАННЯ НИМ ЖЕ Ж (ВЛАСНИКОМ) ЧИ ТРЕТІМИ ОСОБАМИ.

 • Наркотичні засоби та алкогольні напої в будь-якій тарі заборонено проносити на територію Фестивалю. На Фестивалі передбачено більше 20 торгових точок, де ви зможете придбати алкогольні напої на будь-який смак.
  Увага, Кемпінг (Беверлі Хілз) знаходиться на території фестивалю FAINE MISTO
  Безкоштовне наметове містечко (Сайлент Хіл) знаходить поза територією Фестивалю.
 • Напої та страви в скляній тарі і будь-які вироби зі скла, заборонено проносити на територію Фестивалю
 • Парасолі заборонено проносити на територію Фестивалю, адже вони створюють незручність іншим відвідувачам Фестивалю. На випадок негоди краще візьміть із собою дощовик.
  Парасолі від сонця дозволяється (вітається) проносити на територію Кемпінгу.
 • Піротехніка всіх видів, легкозаймисті рідини, вибухонебезпечні речовини, хлопавки, фаєри, петарди, ракетниці заборонено проносити на територію Фестивалю.
  Дозволяється проносити примуси та гасниці на територію Кемпінгу. Все обладнання повинне бути справним, а власник обладнання, при пронесенні його на фестиваль, автоматично бере на себе відповідальність за користування ним та за його нецільове використання ним же ж (власником) чи третіми особами.
НЕ ЗАБУТИ, взяти обов’язково!
 • Квиток на фестиваль;
 • Особисту міні аптечку;
 • Документи, що засвідчують особу (зробіть копію, щоб не втратити оригінал) або скористуйтеся державною програмою Дія;
 • Намет, спальник, каримат, ліхтарик, якщо Ви плануєте жити у наметовому містечку;
 • Гроші;
 • Змінний та теплий одяг, закрите взуття та сандалі (шльопанці);
 • Засоби від комарів та комах;
 • Дощовик на випадок дощу;
 • Сонцезахисний крем, сонячні окуляри, кепка або панама;
 • Особисті засоби гігієни, вологі та сухі серветки, рушник, мило.

ПЕРЕБУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ФЕСТИВАЛЮ

Правила
 • Вхід та перебування на території Фестивалю та Кемпінгу, Автокемпінгу здійснюється тільки за наявності квитка та контрольного браслету, який Відвідувач отримує при першому вході на Фестиваль в обмін на квиток;
 • Куплений квиток на Фестиваль FAINE MISTO поверненню та обміну не підлягає. Повернення вартості квитка може бути тільки у випадку скасування Фестивалю;
 • Купуючи квиток на Фестиваль FAINE MISTO Ви автоматично погоджуєтесь з правилами перебування та переліком речей які заборонено проносити на територію Фестивалю;
 • За підроблені квитки організатори відповідальності не несуть і претензії не приймають;
 • Відвідування Фестивалю в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння категорично заборонено;
 • Відвідування Фестивалю є ризиком, який приймає на себе виключно власник квитка;
 • Відвідувач зобов’язаний дотримуватися на території Фестивалю громадського порядку і правил пожежної безпеки;
 • Для забезпечення громадського порядку та загальної безпеки на Фестивалі кожен без винятку Відвідувач дає згоду на особистий огляд при вході на територію Фестивалю працівниками служби безпеки Фестивалю на наявність заборонених предметів і речовин, які у випадку виявлення можуть бути конфісковані, а такі відвідувачі – не допущені до входу на Фестивальну територію;
 • У випадку порушення правил перебування на території Фестивалю FAINE MISTO служба безпеки Фестивалю залишає за собою право змусити Відвідувачів покинути Фестиваль без відшкодування вартості квитка;
 • Організатори Фестивалю не несуть відповідальності за загублені або вкрадені особисті речі Відвідувачів під час перебування на Фестивалі;
 • Відвідуючи Фестиваль Faine Misto, Ви автоматично даєте дозвіл на всі види фото-, відео- і кінозйомок Вашої персони та публічне використання цих матеріалів Організаторами;
 • Для дітей і підлітків від 12 до 16 років необхідно купувати квиток та відвідувати Фестиваль у супроводі батьків або осіб старших 18 років, які зможуть пред’явити нотаріально завірений дозвіл від батьків;
 • Продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років, на території Фестивалю не здійснюється.
НА ТЕРИТОРІЇ ФЕСТИВАЛЮ ДІЮТЬ ЗАКОНИ УКРАЇНИ!