Акредитація ЗМІ

Промо - матеріали

Прес-реліз фестивалю – за посиланням

Фото та відео для публікацій знаходяться в розділі “МЕДІА”. Якщо вам потрібні додаткові матеріали чи будь яка інша інформація (інтерв’ю, коментарі організаторів і тд.) для підготовки Ваших публікацій/матеріалів про фестиваль просимо звертатись на пошту fmfest.press@gmail.com.

Правила акредитації ЗМІ

Заявки на акредитацію приймаються до 15 липня 2019.

ДЛЯ ТЕЛЕКАНАЛІВ:
Телевізійні знімальні групи допускаються на подію в складі двох осіб – журналіст і оператор. У випадках, коли це необхідно для знімального процесу, допускається акредитація більшої кількості представників одного ЗМІ (обговорюються в індивідуальному порядку). Пост сюжет повинен вийти не пізніше, ніж через тиждень після події.

ДЛЯ ДРУКОВАНИХ ВИДАНЬ:
Акредитація надається друкованим ЗМІ з тиражем не менше 10 000 примірників на підставі мінімум двох анонсів події, які повинні вийти до 15 липня 2018 року. До заявки необхідно додати сторінку з анонсом в pdf-форматі. Від одного видання може бути акредитований один журналіст. Пост матеріал у друкованому ЗМІ повинен вийти не пізніше, ніж через тиждень після події.
* Акредитація фотографу надається тільки в разі обов’язкового розміщення пост-матеріалу з фотографіями у друкованому ЗМІ, підтвердженого під час акредитації гарантійним листом.

ДЛЯ ІНТЕРНЕТ-ВИДАНЬ:
Заявки на акредитацію приймаються лише від видань з відвідуваністю не менше 3 000 унікальних відвідувачів на добу (згідно зі статистикою в відкритих джерелах) на підставі не менше трьох анонсів події на сайті з їх поширенням на офіційній facebook-сторінці видання. Від одного видання може бути акредитований один журналіст. Пост матеріал у інтернет-виданні повинен вийти не пізніше, ніж через тиждень після події.
* Акредитація фотографу надається тільки в разі обов’язкового розміщення пост-матеріалу з фотографіями у ЗМІ, підтвердженого під час акредитації гарантійним листом.
Пост-матеріал повинен бути опублікований на сайті і на офіційній facebook-сторінці видання до 29 липня 2018 р.

ДЛЯ РАДІОСТАНЦІЙ:
Від одної радіостанції може бути акредитований тільки один журналіст. У випадках, коли це необхідно, допускається акредитація більшої кількості представників одного ЗМІ (обговорюються в індивідуальному порядку). До фестивалю повинно вийти щонайменше два інформаційних сюжети у рубриці «Новини», або пряме включення у ефірі з одним з організаторів. До заявки акредитації необхідно додати записи ефірів.
Пост сюжет повинен вийти не пізніше, ніж через тиждень після події.

БЛОГЕРИ / ВЛОГЕРИ:
Заявки на акредитацію приймаються лише від блогерів / влогерів з кількістю активних підписників не менше 20 000. Може бути акредитована тільки одна особа (блогер / влогер). У випадках, коли це необхідно, допускається акредитація більшої кількості осіб (обговорюються в індивідуальному порядку). До фестивалю повинно бути опубліковано щонайменше три анонси. До заявки акредитації необхідно додати активні посилання на анонси.

АДМІНІСТРАТОРИ СПІЛЬНОТ У СОЦМЕРЕЖАХ (Facebook, Instagram):
Заявки на акредитацію приймаються лише від адміністраторів спільнот з кількістю учасників не менше 30 000. Може бути акредитована тільки одна особа. У випадках, коли це необхідно, допускається акредитація більшої кількості осіб (обговорюються в індивідуальному порядку). До фестивалю повинно вийти щонайменше два анонси. До заявки акредитації необхідно додати посилання на анонси.

Детальніша інформація:

  • Fmfest.press@gmail.com
  • +380967204069 (Мар’яна)

Форма для акредитації