Файне Місто 2019: як це було!

Ось і пролетіло ці чотири дні, які ми можемо сміливо назвати найщасливішими у цьому році! Дні повного відриву та шаленого драйву! Дні, у які ми стали одним цілим та чудово провели час у нашому з вами місті — файному і найкращому!

Файні люди, цього року вас було ще більше! Щодня на фестивалі відривалося близько 15 тисяч людей! А в цілому до нас у гості приїхало більше 18 тисяч людей!

Ви були яскравими і шаленими. Ви були абсолютно крейзанутими! Ви грали на гітарах у наметовому, пили пиво, танцювали на столах і лавках, голосно співали, плавали у басейні, вривались на усіх наших дискотеках. Проте потім кожного ранку майже сотня найсильніших і найвитриваліших вставало на зарядку разом із пастором!

Ви були щасливими і закоханими! Цього року наш пастор обвінчав майже 200 пар! І ми маємо надію, що наступного року усі вони святкуватимуть річницю свого щастя саме у нас на фестивалі!

Файне Місто 2019 ще гримить у наших головах щасливими спогадами, а ми вже готуємось до фестивалю Файне Місто 2020! Встигни купити квитки першим за дуже файною ціною!