Soplica та Zubrowka цьогоріч відкриють свої таємниці для Файних Людей

Напої з традиціями, непідвладними часу, та багаторічною історією відкриють цьогоріч свої таємниці для Файних Людей.

Zubrowka — якісний напій із м’яким смаком та тонким ароматом, який прийдеться до вподоби кожній Файній Людині, яка є поціновувачем алкогольних напоїв. Zubrowka виготовляється в Польщі, зберігаючи таємницю рецептури вже понад 500 років. Віддаючи дань історії, крафтовості та натуральності траву для Zubrowka і сьогодні збирають, підсушують та вкладають в пляшки вручну.

Існує легенда, що саме трава зубрівка є джерелом сили та витривалості могутніх зубрів, становлячи основу їхнього щоденного раціону.

А якщо вам до вподоби більш широкий спектр вишуканих смаків, тоді Soplica – саме те, що ви шукали.

Настоянки та наливки сьогодні переживають бум популярності, однак це не лише смачний алкоголь, це – ціла культура зі своєю історією, прикладом якої є бренд Soplica.

Soplica стала успішною не лише завдяки відданості традиціям, але й завдяки неперевершеному смаку, рецептурі, що передається з покоління в покоління та відбірним натуральним інгредієнтам. Soplica – це бренд, який береже власні ідеали та цінності, дотримується високих стандартів виробництва та дбає про якість своєї продукції. Soplica – смаки, що поєднують!

Але що говорити, краще спробувати… і смакувати цілий фестиваль!