Switch to english

❗️А тепер терміново!

 

Після прочитання просимо обов’язково підписати петицію і поширити посилання на своїх сторінках.

 

Просимо усіх зараз максимально серйозно поставитись до задачі. Те, що відбувається в Маріуполі — це повний жах, зараз командування працює над тим щоб Генеральна Асамблея ООН провела екстрене засідання та були створені умови щоб забрати з Маріуполя ВСІХ.

 

Наше завдання зараз:
Робити пости і відео по тезам і найпростіше — підписати петицію. Робіть, що хочете але на ній має бути хоча б 1 000 000 підписів. Просіть друзів, блогерів, знайомих – всіх.
Просто перекидайте їм це повідомлення.

 

Те, що відбувається в нашій країні – це справжній геноцид Українського Народу, який уже визнала низка світових лідерів. Немає сумнівів, що згодом визнає весь цивілізований світ.

 

Особлива страшна ситуація склалась в Маріуполі. Цивільне населення, та військові, які захищають місто, переживають жахливі, абсолютно нелюдські умови. Немає продуктів харчування, медикаментів, засобів гігієни та засобів індивідуального захисту. Поранені вмирають в страшних муках без знеболюваного, з гангренами та гниючими ранами.

 

Незважаючи ні на що, українські військові продовжують боронити останній форпост – завод «Азовсталь». Вони б сміливо могли стати героями будь-якого фантастичного кіно. Але вони герої реальності – нашої української реальності.

 

Час на «Азовсталі» йде на лічені години, окупанти частково прорвались на територію заводу, не припиняють обстрілювати укриття і штурмувати позиції українських воїнів. Кожна хвилина зволікання може вартувати величезних втрат з боку всіх, хто знайшов укриття на території заводу.

 

Ми закликаємо Організацію Об’єднаних Націй, Генерального секретаря ООН, а також регіональних лідерів з усього світу, розпочати негайну процедуру «extraction». Це означає евакуацію всіх цивільних, всіх поранених, тіл загиблих та всіх військовослужбовців України із заблокованого Маріуполя.