Музей “Файного Міста” — стань частиною легенди!

Привіт, файна людино! Вітаємо нас усіх із першим офіційним днем фестивалю “Файне Місто”! Сподіваємось, ти вже десь тут? Або, можливо, пакуєш речі і до нашої зустрічі лишились лічені години?

Сьогодні ще не працюють наші основні сцени, проте окрім них на фестивалі стільки цікавих локацій! Наприклад, хочемо запросити тебе до музею “Файного Міста” — цього року він вперше відкриває свої двері для усіх відвідувачів фестивалю. Музей знаходиться біля самого входу на фестиваль — справа від Light Stage, якщо стояти до неї обличчям. Він помічений на карті фестивалю, яка є у твоєму “файному паспорті”.

 


Музей зібрав під своїм дахом найцікавіші артефакти за увесь час існування фестивалю. Усі фестивальні афіші, легендарна палета 2014-2018 років (чому саме вона — легендарна, тобі розкажуть співробітники музею), експозиція “Наступний ранок після фестивалю” (а у кого він буває легким?) та безліч інших цікавинок чекають на тебе. Також у музеї знаходиться “Книга свободи”, де кожен відвідувач може написати все, що він думає про фестиваль, його хедлайнерів та й життя в цілому і також стати частинкою у паззлі фестивальної експозиції. Так що, заходь у гості!