Маємо 2 важливі новини

Добрий ранок усім.

Маємо 2 важливі новини:
Вчора через надзвичайно великий наплив трафіку на сайт квиткового оператора gastroli.ua, відбувся збій в роботі квиткової системи і багато людей замість обраних квитків, отримали зовсім інші квитки. Дехто вже написав нам у дірект, а хтось не звернув увагу.
Тому, будь ласка, перевірте ще раз усі придбані вами квитки за вчорашній день і в разі виявлення помилки напишіть на електронну адресу support@gastroli.ua, чи нам в приват, для вирішення проблеми.

Саме тому, щоб у всіх була змога замінити квитки, чи встигнути придбати нові квитки по старій ціні – ми вирішили не піднімати вартість квитків до 13 липня. Усім, кому прийшли такі квитки приносимо свої вибачення.

А тепер про хороше. Кожен (!!!) хто відвідає цьогорічний фестиваль Файне Місто, автоматично отримає можливість придбати вхідний квиток на 2022 рік зі знижкою 25%, а ті хто пройдуть традиціний квест у паспорті під час фестивалю — отримають знижку 40%!
Наголошуємо, знижка буде діяти тільки протягом п’яти фестивальних днів і придбати такі квитки можна буде лише у Касі, поблизу фестивального РАГСу.