Ще один день фестивалю Faine Misto

Добрий ранок, Файні Люди!

Не знаємо, що визнайшли під своїми подушками, але зайшовши в фестивальний офіс, ми зрозуміли, що всі цьогоріч були не просто чемними, а дууууууже чемними.

Миколай залишив в кабінеті величееееееезний мішок. Усією командою, докладаючи максимум зусиль, ми намагалися його розв‘язати і в нас таки вийшло. Чесно? Ми вражені. І з неймовірним задоволенням розповідаємо вам усе по порядку:

Перший подарунок був дуже великим і спочатку дещо незрозумілим. Велика коробка, з усіх сторін обписана цифрами 2.7.0.7. в довільному порядку. Ми довго ходили навколо і думали. Аж поки не зрозуміли… Святий Миколай приніс усім Файним Людям додатковий фестивальний день. ❗️Дату нашої зустрічі змінено❗️27 липня 2022 року чекаємо кожного з вас на Території Вільних Людей, а четвер 28 липня стане повноцінним музичним днем! З собою мати гарний настрій, про все інше подбаємо ми. Сьогодні в ніч, усі раніше придбані квитки стали п’ятиденними

Забігаючи до нас, Миколай забув одного із своїх помічників, ну і ми цим скористалися.
Ми довго ніяк не могли зрозуміти хто він, і що намагається нам донести, і лише згодом, загадковий гість хриплим голосом промовив: хедлайнер…нового…додаткового…дня… і щез в повітрі. Обіцяв повернутися з анонсом сьогодні о 19:00.

Миколай залишив записку з словами вдячності, в якій розповів нам про усі ваші добрі справи. Ми довго читали цей список і були вражені. Він попросив найближчим часом не підіймати вартість квитків, а хто ми такі, щоб заперечувати новорічній магії?

Тому до 1 січня у кожого з вас є можливість придбати п’ятиденний квиток на Файне Місто за ціною чотириденного.