Книга життя

❗️Увага, конкурс❗️

Файні Люди, ви вже знаєте про існування Книги Свободи Файного Міста. Проте ми вирішили доповнити бібліотеку фестивалю ще одніє священною книгою — Книгою Життя.

Ми невпинно отримуємо від вас неймовірні історії з фестивалю. У когось вони смішні, у когось – з непередбачуваним фіналом, хтось не може обмежитись однією…тому ми вирішили їх зібрати в одне ціле, щоб в надійному місці збергіати до наступної зустрічі з вами.

Маєте цікаві історії з Файного Міста? Є що пригадати, але немає що розповісти внукам? Тоді саме час стати одним із авторів Книги Життя Файних Людей!

Жодної цензури в тексті, байдуже якою мовою, головне — бажання розповісти усім свою власну легенду з фестивалю Файне Місто.

Стати одним із авторів книги надзвичайно просто:
1. Зібрати всі найцікавіші спогади з фестивалю Файне Місто (за усі роки, коли ви його відвідували) в один документ будь-якого(!) формату.
2. Обов‘язково підписати яким роком датована ваша історія та вказати Автора (з посиланням на його соцмережі).
3. Надіслати цей документ на наш e-mail: info@fainemisto.com.ua

❗️ВАЖЛИВО❗️

1️⃣0️⃣0️⃣ найцікавіших історій, які ми отримаємо, ввійдуть до книги, яку ми затиражуємо і неодмінно подаруємо примірник кожному, хто долучився до її створення.

5 авторів історій, які ми визнаємо бестселлерами, окрім примірника отримають в подарунок по одному вхідному квитку на всі дні фестивалю Faine Misto 2022.

Надіслати свою історію можна до 14 лютого.

Беріть участь,
буде цікаво.

Ваше Файне Місто! ❤️

P.S. Надіславши вашу історію нам на пошту, ви автоматично даєте згоду на її публікацію та використання.