Фестиваль Файне Місто 2021 відбудеться

Ну, що ж Файні Люди, вітаємо вас! Сьогодні справді велике свято!

Кілька годин тому організатори Файного Міста мали круглий стіл з очільниками Тернопільскої області, міста Тернополя та різними державними установами, які дотичні до проведення фестивалю.

На нараді ми отримали остаточну ствердну відповідь, що фестиваль Файне Місто 2021 відбудеться 28 липня – 1 серпня на території тернопільського іподрому. Також ми обговорили питання допомоги області та міста по облаштуванню території та інфраструктури фестивалю, співпраці з ДСНС, Нацполіцією та медичними службами.

Окремо обговорили важливість проведення фестивалю в контексті розвитку регіону та покращення туристичної привабливості області.

Окрім того, розпорядженням голови обласної державної адміністрації фестиваль Файне Місто 2021 внесено у перелік заходів, яким буде надаватись спряння у проведенні в рамках відзначення в області 30-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора.

То ж, якщо у когось ще були сумніви, чи відбудеться Файне Місто 2021 – можете їх відкинути, і подбати про 5 незабутніх літніх днів на Території Вільних Людей!