Оголошуємо початок віртуального фестивалю Faine Misto 2022

Файні Люди, саме сьогодні ми мали зустрітися з вами на десятому, ювілейному фестивалі Faine Misto, проте рашистські виродки вирішили прийти на нашу землю, намагаючись забрати в нас все.

Кожен з нас веде роботу на своєму фронті вже впродовж 154-х днів. Хтось працює, щоб донатити і підтримувати армію, хтось тримає лінію фронту, даючи кожному з нас можливість жити. Ні для кого не секрет, що з початком повномасштабного вторгнення фестиваль Faine Misto кардинально змінив рід своєї діяльності і займається збором коштів для потреб полку 4308. Пропонуємо вам найближчими днями поностальгувати за улюбленим фестивалем та зануритися в спогади.

Пам’ятаєте палюче сонце, що пробуджує о шостій ранку, нагріваючи намет до неможливого? А зарядку від Пастора з самого ранку? А нічні співи пісень в наметовому біля вогнища? Ми точно знаємо, що зовсім скоро це все знову стане можливим, але поки – гуртуємось, аби наблизити перемогу.

Оголошуємо початок віртуального фестивалю Faine Misto 2022, тут ми прокачаємо вашу уяву, пробудимо приємні спогади та, сподіваємось, спільними зусиллями зберемо 750 тисяч гривень на придбання кросфіт-майданчику для підготовки бійців полку 4308.

Задонативши будь-яку суму від 100 гривень – ви знову зможете відчути найфестивальніші емоції і зробити добру справу:

100 гривень – випити холодного пива з людиною, з якою ви познайомилися 5 хвилин тому;
200 гривень – доламати автомобіль (або танк) на пром-зоні;
500 гривень – пройти посвяту в фестивальники від Пастора;
1000 гривень – послемитися на Dark Stage;
2000 гривень – отримати автограф улюбленого артиста;
3000 гривень – отримати VIP-pass на бекстейдж та познайомитися із артистами.

Якщо ж серед переліку ви не знайшли того, за чим скучили найбільше – є можливість задонатити вільну суму, яка на вашу думку є еквівалентною вашим спогадам 🙂
Надіславши кошти, ви отримаєте доступ до закритого телеграм-чату, в якому впродовж найближчих 5 днів на вас чекає не тільки спілкування з однодумцями, але й купа приємних сюрпризів від команди фестивалю Faine Misto. Долучайтеся! Ми дуже скучили.

Точно знаємо, що поруч із Файними Людьми ми здатні на все
Обіцяємо, що зустрінемось наживо після перемоги ❤