Файні Люди, ми знову до вас із новим анонсом

Файні Люди, ми знову до вас із новим анонсом. ❤️

26 серпня перший день польського фестивалю Rockowa Noc перетвориться у Faine Misto. Ми об’єднали наші зусилля разом фестивалями “Rockowa Noc” та “Respublica”, щоб провести благодійний захід у польському Жешуві.

Зазвичай “Rockowa Noc” відбувається на вихідних, але цьогоріч організатори додали ще один фестивальний день, аби зробити спільну хорошу справу разом із українськими колегами.

Від початку війни Жешув прийняв найбільшу кількість українців, які шукали прихистку, через що, згідно з офіційними даними, населення міста зросло на 53%. 22 травня 2022 року, указом Президента України місту присвоєно звання «Місто-рятівник».

Оскільки в країні триває війна, проведення безпечного фестивалю неможливе, тому виникла ідея провести його у Польщі, об’єднавшись з 17-м фестивалем “Rockowa Noc”. Ми хочемо, щоб ця подія стала ковтком свіжого повітря для тих, хто з початком повномасштабного вторгнення був змушений покинути свої домівки, а також, аби благодійний фестиваль Faine Misto x Rockowa Noc став виявом вдячності місту-рятівнику та знаком дружби між українцями і поляками.

Будемо раді бачити кожного з вас, а всі кошти, вилучені з продажу квитків буде передано на закупівлю класних штук, які потрібні нашим Захисникам, аби вибити рашистів з нашої землі назавжди.

А також, о 13:00 відбудеться прес-конференція, де ми розкажемо більше про фестиваль. На вас чекатимуть:

13:00 – мер міста Жешув
13:10 – міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.
13:20 – директор фестивалю Rockowa Noc.
13:40 – представники фестивалю Faine Misto.
13:50 – представники Arto Music & Media.

Посилання залишимо в сторіз ближче до події.

Побачимось! ❤️