П’ять речей, якими варто зайнятися на фестивалі “Файне Мiсто”

П’ять речей, якими варто зайнятися на фестивалі “Файне Мiсто”

Редакція tochka.net склала список з п’яти речей, якими можна і потрібно займатися на цьому фестивалі! Повністю матеріал можна прочитати тут.

1. Послухати чи почитати вірші в Амфітеатрі.

Протягом усіх днів на літературній сцені відбуватимуться лекції, презентації книг і читання віршів від популярних українських поетів і письменників, серед яких Ірена Карпа, Сергій Жадан і багато інших. Послухати це все можна, сівши на зеленій травичці або навіть затишно розкинувшись в гамаку. А якщо не боїшся – в рамках “Вільного мікрофону” можна поділитися і своєю творчістю. А боятися не треба, адже відвідувачі фестивалю – справжні “файнi люди”. Дуже творчі, добрі і позитивні!

2. Забити на ЗОЖ

Кількість точок зі смачною їжею і смачним алкоголем на фестивалі збільшується з кожним роком. До біса все дієти і здоровий спосіб життя! Їж та пий собі на втіху. Тим паче ціни більше, ніж лояльні, і всі вони зафіксовані в “Файному паспортi”.

3. Пограти в баскетбол або волейбол

На території фестивалю є спортивні майданчики і стадіон, де проходять змагання з різних видів спорту. Якщо тобі здається, що зі смачною їжею і випивкою ти таки переборщив — саме час зігнати зайві калорії тут!

4. Покупатися в басейні

Без коментарів. Басейн – найкраще, що може трапитися з людиною в спекотні літні дні. На території цього фестивалю він є, так що не забувайте купальники і плавки!

5. Взяти участь в карнавалі

В останній день фестивалю проходить карнавал і конкурс на найяскравіший фестивальний костюм. Можна заздалегідь привезти з собою пір’я і блискітки, а можна створити костюм на місці з фольги, картонної коробки і гілок дерев. Весь день яскрава тусовка ходить по фестивалю, радуючи відвідувачів, а потім найяскравіші образи нагороджуються на головній сцені. Стань героєм для усього фестивалю!